Alternatif Kaynaklar
Kardesim Benim 2 Sansürsüz izle

Kardesim Benim 2 Sansürsüz izle

Kardesim Benim 2 Yayınlandı !Murat Boz ve Burak Özçivit’in bir araya geldiği Kardeşim Benim 2 filminde uzun yıllar sonrasında babalarının bırakmış olduğu vasiyet ile Ozan ve Hakan kardeşler bir araya gelir ve macera dolu bir serüven anlatılır. Ozan ve Hakan iki ünlü kardeş olarak arkadaşları olan Tato’ya karşı son görevlerini yerine getirebilmek amacı ile Ege’de yer alırlar. Tato hayatını kaybeder. Tesadüf eseri ise iki gün sonunda Hakan’ın düğünü olacaktır. Ancak cenaze köy meydanına getirtilir. Rize’nin önde gelen isimlerinden Muzaffer isminde birinin kızı olan Didem ile Hakan evlenecektir. Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olmasından dolayı Muzaffer, bu evliliğe büyük tepki gösterir. Bir taraftan Didem’i sıkıştırırken diğer taraftan ise Hakan’ın ensesinde yer alır. Bizimkiler için cenaze olsa dahi çarşı Pazar karışacaktır. Sürprizlerle dolu yolculuğun ardından kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya hatta yetmiyormuş gibi sınır ötesine ve sonunda da Karadeniz’de bulurlar.
Ayrıca yanlarında yer alan abilerinden ve nişanlısından kaçmakta olan Leyla öldüğünü zannettikleri Tato ile zamansız bir aşk içinde yer alırlar. Yetişmeleri gerekli olan düğün dertleri yetmezmiş gibi birde bu olay patlak verir. Oğuz ve Hakan’ın kardeşlik bağları, macera dolu serüvenleri ile zorlu bir sınav altına girer. Muzaffer’in baskıları karşısında Hakan ile Didem’i sevgisi kalıcı olacak mı? Leyla ile Ozan arasında ki aşk abi ve nişanlı faktörlerinden kurtulabilecek mi?
Yorumlarınızın Full HD izfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Değerli izleyicilerimizin önerisi ile sitemiz gittikçe büyümeye devam ediyor tüm takipçilerimize teşekkür ederiz. Kardesim Benim 2 Keyifli seyirler.

Sıralama
Dillere Göre Filmler